Smartphone Samsung Galaxy Core

Donez un smartphone foarte putin utilizat. Este un Samsung Galaxy Core din 2016. Il predau oriunde in Bucuresti. As prefera sa ajunga la cineva care are un copil ce fce acum scoala online si nu are posibilitati materiale.

4 Likes

Bună, Andreea!

Vezi anunțul asociatiei @free-riders și întreabă-i dacă nu cumva ii ajuta și acest telefon. Ei colectează acum terminale mobile pt scoala online și le donează catre cei care au nevoie și de care știu ei deja :). Poate e util și acest telefon și așa stii sigur ca ajunge la cineva aflat in nevoie
:point_right: Mâini pentru Mâine - O șansă la educație

1 Like

Buna Andreea. Daca mai e valabil, il vreau pentru sora mea care e profesoara. Scoala nu a primit tablete pentru copii, iar ea strange telefoane pentru elevii ei.

1 Like

Buna ziua,

Cunosc o doamna a carei fetita foloseste un telefon imprumutat pentru scoala online.
Pot sa va fac legatura cu doamna sau sa vin chiar eu sa ridic telefonul daca doriti sa il donati dansei.

Multumesc!

Bună, la Mediaș puteți trimite?

Trimiteți în țară?

Da, in Gura Humorului, Suceava.

Mai aveți tf? 0771416627

Buna eu sunt din cj si las dor eu pt copilu meu ca nu ne permitem sa ii cumparam un telefon daca vreti sa putem ara poslibitata aststa suntem o famile cu nevoi

BandaLogo
Copyright 2020 © CivicNet. Toate drepturile rezervate.