NEVOIE: Stație grafică

În absolut toate proiectele CivicNet, design-ul joacă un rol deosebit de important, acesta contribuind major la experiența pe care un utilizator o are atunci când folosește produsul digital creat. Din păcate (sau din fericire), un design bun necesită un echipament la fel de bun, iar cel pe care designer-ul nostru lucrează momentan are nevoie de un upgrade major, trecând deja prin prea multe încercări de resuscitare.

Am fi recunoscători, așadar, dacă cineva ne-ar putea ajuta cu o stație grafică ce ar fi folosită exclusiv pentru proiectele și materialele CivicNet.

De asemenea, ne-ar fi de mare folos o cameră foto-video a asociației, care să ne ajute să păstrăm vii toate momentele și proiectele frumoase pe care le derulăm împreună.
Mulțumim mult, @Katakana, pentru camera foto donată!

2 Likes

Buna Elena.
Am o camera Sony Alpha 6000, cu obiectiv normal si zoom, daca va este de folos.
Sa-mi spui te rog daca mai este de actualitate cererea voastra - ne putem intalni sa v-o dau.

3 Likes

Bună, Vladimir,

Da!!! Ne-ar fi de mare ajutor și exact la fix. Stabilim detaliile în privat? Mulțumim mult! :blue_heart:

2 Likes

Am primit camera foto de la @Katakana, căruia îi mulțumim din suflet pentru donație.

3 Likes
BandaLogo
Copyright 2020 © CivicNet. Toate drepturile rezervate.