Donam hainute pentru copii, carucior, scaun-masuta, masa pentru schimbat bebelusi

Avand in vedere ca ne adresam unor familii defavorizate, ne ocupam noi cu livrarea donatiilor, pentru a elimina potentialele costuri cu deplasarea la sediul Asociatiei noastre.
Cu ocazia campaniei desfasurate de Asociatia noastra, prin care am putut ajuta un numar de peste 30 de copilasi dintr-un Centru Multifunctional din Satu Mare, am cunoscut foarte multi oameni dornici sa ajute, de aceea, inca mai avem la sediul nostru, un numar considerabil de hainute, incaltaminte, etc.

Descrierea noastra, misiunea noastra o puteti vedea in intermediul adresei noastre de Facebook: https://www.facebook.com/zambet.pentru.copilul.tau
Chiar daca misiunea noastra principala este oferirea serviciilor stomatologice, gratuite, tuturor copiilor, noi nu ne-am oprit aici, si suntem coplesiti in fiecare zi de catre oameni frumosi, care ne aduc la sediul Asociatiei, tot ce este necesar pentru a ajuta cat mai multi copilasi.

Venim la voi cu rugamintea, sa ne contactati in cazul in care cunoasteti familii de favorizate din judetul Satu Mare, pentru incerca sa ajutam cat mai mult, cu orice avem la dispozitie.
De asemenea, pentru ca vrem sa facem bine in fiecare zi, va asteptam la sediul Asociatiei pentru a primi donatiile voastre.

Toate datele noastre de contact le gasiti in profilele noastre, aici sau pe Facebook, Google, etc.

Va multumim!

Donati si in bucuresti

Buna ziua! Am reusit sa donam tot ce am strans! Multumim!

BandaLogo
Copyright 2020 © CivicNet. Toate drepturile rezervate.